Premiéra dílu 32 – Havrani

05.10.2007 2 komentářů

Pravidelná páteční premiéra nové epizody Četnických humoresek se odehraje od 20 hodin na programu ČT1. Co se v epizodě nazvané „Havrani“ odehraje?

Zatímco Ludmila s fotografem Líbalem a s dalšími přáteli připravují velkolepou mikulášskou besídku, jejíž výtěžek věnují na charitu – nevidomým spoluobčanům, četníci z brněnské pátračky řeší zvláštní událost – na břehu jednoho rybníka se znovu objevují již jednou pohřbení nebožtíci. Navíc jsou četníci zavoláni k šarvátce, kdy se majitelé dvou konkurenčních pohřebních ústavů poperou o budoucího nebožtíka. Celá záležitost se zkomplikuje, neboť nová posila brněnské pátračky praporčík Skrčílek se rozhodne, že případ záhadně se objevujících nebožtíků vyšetří a vyřeší sám. Z Paříže přijíždí Claudie. Ludmilin bratr McGregor se podivně zaplete s operetní subretou Elly Viennou, jejíž účinkování na mikulášské besídce je najednou ohroženo. I když se za vstupenky na mikulášské představení vybrala úctyhodná suma – přes deset tisíc korun, přesto je charitativní výtěžek ohrožen, neboť se mezi účinkující vloudili podvodníci, kteří mají o tento obnos vážný zájem. Arazím sice svěřil ochranu pokladny pečlivému praporčíku Skrčílkovi, četníci však nakonec budou mít co dělat, aby pokladnu i s penězi zachránili před lupiči a aby odhalili prazvláštní praktiky jednoho pohřebního ústavu.

Komentáře

Avatar
verča 11.12.2007

Četnické humoresky byly fakt super.Bylo suprový těšit se na další díly těšit se na četníky kteří vyřešili ůplně všechno, přežili i otravného četníka Skrčílka.Byl to opravdu nejlepší seriál v televizi a ne jenom na ČT. Vaše věrná divaška verča(15)

Fannah 21.12.2007

Nemáte někdo text nebo hudbu k té písničce „blondýnky sladké“?

Avatar

Přidat komentář

Hledání