Premiéra dílu 37 – Klondajk

09.11.2007 5 komentářů

Devátého listopadu se odehraje další premiéra epizody – nyní již třicátésedmé – četnických humoresek.

Ludmila s dětmi a Chromákovou odjíždí na letní byt do Luhačovic. Arazímovi se nechce trávit nudný čas s rodinou, a tak se vymluví na pohotovost. Němec je obviněn, že mohl mít účast na defraudaci peněz v záložně. Jeho údajný komplic, pokladní, je ovšem zanedlouho nalezena zavražděná poblíž trampské osady Klondajk u Luhačovic. Při vyšetřování vyjde najevo, že mladá žena měla poměr s ředitelem záložny Libovým, jehož manželka pobývá také v Luhačovicích. A ke všemu je nejlepší kamarádkou Ludmily. Podezřelí kromě Libového jsou také trampi z osady, kteří všichni zavražděnou znali a soupeřili o ni… A co víc – jedna z jejich sekyrek dokonale padne do smrtelné rány na temeni. Četníci nakonec odhalí pachatele, který byl všem na očích a zdánlivě nemohl zločin spáchat. Nevěrnému manželovi se Libová pomstí ryze ženskou zbraní – nůžkami. Arazím, jehož lež Ludmila prokoukne, nakonec rád zůstává lenošit v rodinné idyle sladkého nicnedělání.

Komentáře

Avatar
Petr 12.11.2007

Za co pane Bože za co…. absolutně nekoukatelný díl

jojo 12.11.2007

Zdravím, Humoresky jsou stále nejlepší dílo, které za posledních 10 let vziklo. Škoda jen, že se z nich něco vytratilo. To něco je pan „Režisér“ Moskalýk. A chvílemi je to znát. Mějte se hezky.

Avatar
Avatar
Petr 13.11.2007

2 JOJO: tak s tím samozřejmě souhlasím, ale třeba tento díl byl doopravdy děs a hrůza

Katty 13.11.2007

Souhlasím s ostatními komentáři. Humorsky jsou sice pořád nejlepší seriál co za poslední dobu vznikl,ale už to není ono. je velká škoda pana „Režiséra“ s velmi velkým R pana Moskalyka. Třičtvrtiny dílu se řeší nepodstatné záležitosti a pro samotný kriminální případ zbývá posledních 30 minut. je to škoda.

Avatar
Avatar
Verča 06.12.2007

tak s tím nesouhlasím všechny díly byly ůplně suprové i ten třetí nevím co se vám na tom nelíbylo.:-)

Přidat komentář

Hledání