Premiéra dílu 27 – Majlant

31.08.2007 6 komentářů

V dnešním díle seriálu půjde o údajné dědictví, které nemůže nikdo najít, osobu přejetou vlakem a stěhování Arazíma zpět na četnickou pátračku. Sledujte od 20 hodin na programu ČT1.

Komentáře

Avatar
Dgi 03.09.2007

Nemůžu si pomoci, ale nevím, co vedlo režisérku k tomu, aby v dílu Majlant poslala šéfa četníků s rodinou a i s ostatními četníky na pohřeb nácka a fašouna, kterého ztvárnil p. Hrušínský. Toto by bylo nejen za první republiky naprosto nemyslitelné. Je rozdíl, když se jde vyšetřující četník podívat na pohřeb z takzvaně taktických důvodů, ale o tom zde nemohla být ani řeč, protože manželka velitele četníků nesla v ruce obrovský pugét bílých (!!!) květin, které byly určeny právě fašounskýmu kolaborantovi. Třeba jse mněco nepostřehl, ale ani známost k pí. Klikové nemůže omluvit přítomnost četníků na tomto pohřbu.No, nevím, je to jen můj osobní názor.

messenger 03.09.2007

Tak nevim, jestli to byl dobry napad pokracovat bez pana Moskalyka… Byl jsem prvnim sdilem 3. serie dost zdesen. Prvoplanovy humor, krecovitost, trapnost, ukricena Mensikova strhavajici na sebe veskerou pozornost, Zednicek tvrdy jako poleno, Trojan neschopny skousnout nektere nesmyslne repliky natolik ze mu vubec nesly z ust, a vrchol byl Arazim jakoby uletavajici na drogach, hystericky a urvany… Jakoby to tocil Troska. A taky ta trapna snaha o happy end, Arazim zazrakem vyleceny a Mensikova s Kotrbou si padajici do naruce v posledni minute filmu… Bleeee

Snad se to jeste zlepsi…

Avatar
Avatar
vena 03.09.2007

zase to tak špatný nebylo

leopold 14.09.2007

Napište svůj komentář.
Na 3.serii se nedá vůbec koukat.Je tam spousta nepřesností.Z Harazima jste udělali žárlivýho puberťáka a td.

Avatar
Avatar
Vit 17.11.2009

Z Těch špatných komentářů si nic nedělejte! Určitě to není jednoduché navázat na předchozí díly! Za humoresky moc děkuji, a točte dál!!!!!!

Baňa 05.05.2011

Nevím,je to divné…proč jsou ve 3. sérii úplně nesmyslné hodnosti…Karel Arazím Kapítán ???
Zahálka Vrchní strážmistr ???
Karabela Vechní strážmistr…
Můžete mi někdo vysvětlit co je to za „BORDEL“

Avatar

Přidat komentář

Hledání