Díl třicátý druhý – Havrani

Krádeže nebožtíků nalezených na břehu rybníka zaměstnají nováčka Skrčílka tak moc, že chce vše řešit sám a zkomplikuje práci všem kolegům.
Nastal Advent a v brněnské četnické pátrací stanici se vše chystá na charitativní mikulášskou besídku. Přípravy této velkolepé akce jsou však už z počátku ohroženy hned dvěma neobvyklými jevy: na břehu blízkého rybníka se začínají objevovat už jednou a úplně jinde pohřbení nebožtíci a majitelé dvou konkurenčních pohřebních ústavů se servou doslova jak opilci na posvícení… A jako by toho všeho nebylo na hlavního hrdinu seriálu Četnické humoresky vrchního strážmistra Arazíma dost, musí navíc ještě řešit i „domácí problém“ – milostnou avantýru svého švagra s operetní subretou.
A k tomu všemu se začíná proslýchat, že na výtěžek četnické Mikulášské má políčeno banda podvodníků. Jak tohle všechno dopadne? Samozřejmě dobře, ale cesta k tomuto konci bude opravdu trnitá.

Zdroj: Česká televize

Fotky

Vybrané náhledy fotek z galerie této epizody. Další fotky jsou dostupné v galerii epizody.

Zobrazit celou galerii

Komentáře

Avatar
Peter Mestický 12.03.2017

Ďakujem, že môžem pozerať tento seriál. Na slovenských TV programoch sa už nedá nič sledovať, pretože slovensko je poameričtené a už sa na tie americké sr…. nedá pozerať a tí úbohý slovenský „herci“ to je úplná katastrofa. Držím Vám palce a teším sa na ďalšie Vaše programy. Chválabohu že Vás máme.

Přidat komentář