Díl dvacátý druhý – Doktor Smrt II

Úředník státní zdravotnické komise Dalibor Kysela zavírá jeden veřejný dům za druhým. Majitelky těchto „zařízení“ jsou zoufalé a tak na něj připraví past do níž se chytí. Prostřednictvím lsti se jim podaří abstinenta Kyselu opít a následně diskreditovat jeho počínáním v jednom z veřejných domů. Když se Kysela ráno probudí v posteli s jednou z pracovnic a je po něm požadováno uhrazení tučného účtu, prchá na četnickou pátrací stanici a žádá o pomoc. Vyšetřování, zdá se, bude pro četníky zábavné…

Vyšetřování úmrtí v penzionu pro staré „Naděje“ a jejího ředitele Korouse zahájené v předchozím dílu „Doktor Smrt I“ je ukončeno. Ukázalo, že odkazování části majetku pacienty je čistě dobrovolné a nikdo je k tomu nenutí. Na druhou stranu vyšlo najevo provádění eutanázií, které je sice nezákonné, ale nelze jej v tomto případě prokázat.

Arazímovi se obrátí život naruby – nezvěstný manžel Karličky Formánkové, který je téměř prohlášen za mrtvého, se náhle vrací domů ze zajetí v arábii. Aby toho nebylo málo, z USA se vrací Ludmila Horká.

Stránka dvacáté druhé epizody „Doktor Smrt II“
Fotogalerie dvacátého druhého dílu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář