Díl dvacatý pátý – Loupežník

Vrchní strážmistr Karel Arazím bude muset na čas opustit svou mladou novomanželku Ludmilu. Byl totiž na čas převel do nejvýchodnější části Československé republiky – na Podkarpatskou Rus. Zde v obci Chust a okolí řádí bandité, kteří přepadávají poštovní vozy. Při pokusu o rozprášení bandy je navíc zastřelen jeden z četníků. Zemské velitelství musí zakročit a proto posílá posily v podobě důstojníka se zkušenostmi z bojů v legiích Arazíma.

Po příjezdu do chudého kraje Arazím zjišťuje, že hlavou loupežníků má být Gavrila Gorba – spolubojovník z legií, který Arazímovi zachránil život…

V Ponětovicích je nalezena zavražděná a znásilněná studentka. Vyšetřující strážmistr Čeněk Němec musí objasnit, kdo mladou dívku zneužil a následně utopil v potoce. Hlavním podezřelým je spolužák zavražděné, známý jako výkonný milenec. Podezření se však rychle rozplývá, když mu alibi, v podobě milostné schůzky potvrdí ne jedna, ale hned dvě vdané ženy.

Stránka dvacáté páté epizody „Loupežník“
Fotogalerie dvacátého pátého dílu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář