Díl jedenáctý – Lázeňské intermezzo

Arazím odjíždí s Ludmilou na týdenní dovolenou do lázní Luhačovice, aby zde odpočíval a alespoň na čas přestal pracovat a naplno se věnoval své přítelkyni . Ale ani tady nebude mít od práce klid. V serpentinách nad lázněmi přinutí porucha vozu zastavit doktora Steinera. Při opravě auta se vyřítí z lesa lupiči, doktora postřelí do nohy a jeho manželku zabijí. Oba okradou a pak zmizí. Doktor má štěstí, a o chvíli později kolem projíždí autobus, jehož posádka poskytne zraněnému lékaři pomoc…

Případu se ujímá brněnská pátračka a Arazím, přestože je na dovolené, tak tochu vypomáhá. Na případu mu tak tochu něco nehraje. Jak mohli pachatelé předpokládat, že porucha vozu nastane zrovna na tomto místě? A kdo je zrzavá dívka z autobusu, která první upozornila na postřeleného doktora, a pak záhadně ještě před příchodem policie zmizela?

Stránka jedenácté epizody „Lázeňské intermezzo“
Fotogalerie jedenáctého dílu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář