Díl třináctý – Narodil se Kristus Pán

Arazím i Ludmila jsou pozváni na společenskou akci roku – svatbu dcery šlechtice Malínského. Na zámku   se sejde vybraná společnost včetně podplukovníka Kostrouna a dalších vysokých důstojníků četnictva. Vše je perfektní až do únosu nevěsty, při němž se ztratí sestra nevěsty. Arazím povolává své muže a hledání končí tragickým nálezem zlomeného zábradlí nad zatopeným lomem. To co na první pohled vypadá jako nešťastná náhoda, náhodou asi nebylo… Kdo měl zájem na smrti mladé ženy? A hrálo roli to, že si sestry vyměnily šaty, aby tak zmátly ženicha a další pronásledovatele?

Pátrá se také po podvodníkovi, který obchází vesnice a po domech nabízí ženám masti proti početí. A do toho všeho přichází Vánoce a s tím i jeden speciální dárek přímo od prezidentské kanceláře.

Stránka třinácté epizody „Narodil se Kristus Pán“
Fotogalerie třináctého dílu

 

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Avatar
Kateřina Dvořáková 08.08.2018

Mám ráda tento seriál

Přidat komentář