Díl dvacátý čtvrtý – Hypnotizér

Po společně prožité noci je zavražděna přítelkyně strážmistra Zahálky a navíc jeho vlastní zbraní. V pokoji sester  v nemocnici kde Anežka pracovala, nastal po ránu menší zmatek. Zahálka zaspal a musí rychle do kasáren nastoupit službu. A tak si ani nevšiml, že mu někdo odcizil zbraň. Vražedný výstřel pak už nemohl kvůli stavebnímu ruchu slyšet… Zahálkovi se hroutí život – jeho přítelkyně byla zavražděna jeho zbraní a navíc mu hrozí propuštění z řad četnictva z důvodu hrubého porušení předpisů.

Ve stejné nemocnici je do domácí ošetřování propuštěn Mc Gregor, bratr slečny Ludmily. Oběma překazila odjezd do USA zlomenina nohy. Na druhou stranu se tam seznámil se sestrou Haničkou a rovnou si i domluvil rande v podobě domácího ošetřování.

Po návštěvě u McGregora Hanička záhadně mizí. Poslední svědek ji viděl nastupovat do osobního auta. Při pátrání jej navštěvuje Arazím a potkává se s Ludmilou. Tu trápí žaludeční obtíže a tak se Arazím dozvídá o tom, že Ludmila je v jiném stavu. K jeho překvapení, je otcem on. Ludmila je však rozhodnuta vychovávat dítě sama.

Arazímova dcera Klaudie chystá svatbu se strážmistrem Bedřichem Jarým. Ráda by za svědka měla Ludmilu, která se však kvůli Arazímovi nechce svatby zúčastnit. Ani Klaudii neujde stav Ludmilky a tak se rozhodne ji – i proti její vůli – vdát za svého otce. Do komplotu se zapojuje celá pátračka a plán počítá s tím, že po vlastní svatbě dostane vrchního za pomoci četníků do pronajaté tramvaje, kde již bude čekat kněz.

Na pátračku se obrací pražská kriminální služba s žádostí o pomoc při pátrání po výrobci pornografie. Vše ukazuje na to, že výroba probíhá v Brně nebo jeho okolí. Také „modelky“ jsou z Brna, nebo se jedná o bývalé pacientky místní nemocnice.

Stránka dvacáté čtvrté epizody „Hypnotizér“
Fotogalerie dvacátého čtvrtého dílu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář