Díl dvacátý devátý – Pamlsek

Hraběti Koutníkovi z Hnízdova někdo usiluje o život. Výbuch jezírka, ve kterém rybaří, pokusem o vraždu evidentně není a Arazím s Jarým rychle odhalí, že se  jednalo o klukovinu. Na zámek se však vrací ještě tentýž večer a výstřel z pistole, který jen těsně hraběte mine již za klukovinu považovat nelze. Vše se navíc ještě více zamotává připravovanými zásnubami s maďarskou šlechtičnou, grófkou Eržikou Golgócyiovou.

Grófka však není šlechtična, jak se snaží všem a zejména svému snoubenci namluvit, ale majitelka veřejného domu. To však nakonec nikomu nevadí, zejména přihlédneme-li k tomu, že hrabě je téměř na mizině a jeho partnerka je na tom finančně velmi dobře a jako věno přinese do rodiny solidní peníze.

Zásadním problémem tak nakonec zůstává identita střelce, a zda se podaří ochránit snoubence.

Druhou linií příběhu je pátraní po vrahovi mladé ženy, která byla nalezena zastřelena v parku. Ambrož s Němcem se vydávají po stopě – autobusouvé jízdence nalezené u oběti. Ta je zavede do Mikulova, kde pro ně pátrání neslavně skončí ve vinném sklípku, kam jsou pozváni místními svatebčany.

Zda se nakonec obě linie případu propojí se dozvíte v epizodě nazvané Pamlsek.

Stránka dvacáté deváté epizody „Pamlsek“
Fotogalerie dvacátého devátého dílu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář