Díl dvacátý šestý – Slavnost

Bývalý četník a nynější pracovník československé tajné služby Bedřich Jarý je povolán z Francie zpět do Československa na dovolenou. Důvod povolání zpět se mu zdá podivný a tuší za tím něco víc. Že by mu vedení tajné služby v čele s Kiliánem Pádlem – bývalým ministrem vnitra – již nedůvěřovalo?

Zatímco Jarý není z návratu zrovna šťastný, jeho manželka a dcera vrchního strážmistra Arazíma Klaudie radost má. Stihne tak narození nevlastního bratříčka nebo sestřičky, ke kterému má dojít každým dnem. Ano, Arazím s Ludmilou očekávají narození potomka.

Již od svého návratu je Klaudie někým sledována. Kdo stojí za sledováním? A má to souvislost s prací jejího manžela? Bylo to důvodem k jeho odvolání?

Pátračka řeší případ zmizelého bývalého kasaře Kulíka. Kulík již delší dobu seká latinu, poctivě pracuje a stará se o rodinu. Nyní beze stopy zmizel potom, co ho navštívili podivní dobře oblečení lidé. Vrátil se snad Kulík se svému starému řemeslu? Nebo ho dostihly nějaké dluhy z minulosti?

Stránka dvacáté šesté epizody „Slavnost“
Fotogalerie dvacátého šestého dílu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář