Díl dvacátý šestý – Slavnost

Bývalý četník a nynější pracovník československé tajné služby Bedřich Jarý je povolán z Francie zpět do Československa na dovolenou. Důvod povolání zpět se mu zdá podivný a tuší za tím něco víc. Že by mu vedení tajné služby v čele s Kiliánem Pádlem – bývalým ministrem vnitra – již nedůvěřovalo?

Zatímco Jarý není z návratu zrovna šťastný, jeho manželka a dcera vrchního strážmistra Arazíma Klaudie radost má. Stihne tak narození nevlastního bratříčka nebo sestřičky, ke kterému má dojít každým dnem. Ano, Arazím s Ludmilou očekávají narození potomka.

Již od svého návratu je Klaudie někým sledována. Kdo stojí za sledováním? A má to souvislost s prací jejího manžela? Bylo to důvodem k jeho odvolání?

Pátračka řeší případ zmizelého bývalého kasaře Kulíka. Kulík již delší dobu seká latinu, poctivě pracuje a stará se o rodinu. Nyní beze stopy zmizel potom, co ho navštívili podivní dobře oblečení lidé. Vrátil se snad Kulík se svému starému řemeslu? Nebo ho dostihly nějaké dluhy z minulosti?

Stránka dvacáté šesté epizody „Slavnost“
Fotogalerie dvacátého šestého dílu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Avatar
Ondřej Sekora 06.12.2020

Četníci jsou super

Přidat komentář