Díl dvacátý – Táta

Na gymnáziích v menších obcích maturují v náhradních termínech s výbornými výsledky studenti, kteří dosud propadávali. Je to až natolik podezřelé, že se vyšetřování ujímá Sláva Jiroušek z pátračky.

Ondřej Formánek – syn Arazímovy přítelkyně Karličky, se na vrchního obrátí s žádostí o vypátrání svého otce, který se před lety ztratil na středním východě a je dosud nezvěstný. Pokud by se ho nepodařilo vypátrat, byl by prohlášen úředně za mrtvého a pak by nic nebránilo vztahu Karličky a Arazíma, což by si Ondra moc přál.

Metař Derna byl falešně obviněn z krádeže peněženky. Nebyl sice obviněn, ale i tak byl propuštěn ze zaměstnání, které nutně potřebuje pro obživu své rodiny a dětí. Nemoc jedné z dcer ho pak dožene až k prodeji posledního rodinného šperku. Při pokusu o prodej dochází k přepadení klenotnictví…

Stránka dvacáté epizody „Táta“
Fotogalerie dvacátého dílu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář