Díl dvacátý třetí – Bouřka

Ondra Formánek se vydá za školu a při toulání se lesem spadne do krasové jeskyně a zraní se. Do pátrání se zapojuje každý kdo může včetně Ondrova otce. Tomu se také jako prvnímu podaří Ondru najít a to skoro na poslední chvíli. Během pátrání se totiž spoustila průtrž mračen a jeskyně se začíná plnit vodou…

Ludmila chystá svatbu. Bohužel ne s Arazímem, ale s americkým obchodním partnerem Mac Gregora, s nímž se seznámila v USA. Jak se zdá, moc se jí do svatby se starším mužem nechce, ale nabízí ji jistoty a Arazím ji nikdy sňatek nenabídl.

Atraktivní mladá vdova je těžce popálena při požáru. Její statek někdo úmyslně zapálil a ji se pokusil zavraždit tím, že ji zamkl uvnitř. Vesnice má o pachateli jasno, a jako žháře označuje mladého čeledína ze statku. Od lynče ho zachraňuje pátračka, která ho raději pro jeho bezpečnost umísťuje do vazby. Čeledín naopak označuje jako pachatele statkáře ze sousedství, který s poškozenou udržoval v minulosti nemanželský poměr.

Z Prahy přijíždí za Bedřichem Jarým bývalý ministr vnitr vnitra Kylián Pádlo, a má pro něj jako nynější velitel tajné služby zajímavou nabídku – práci pro tajnou službu československé republiky ve Francii.

Stránka dvacáté třetí epizody „Bouřka“
Fotogalerie dvacátého třetího dílu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář