Díl dvanáctý – Černá ruka

Na nádraží byla vyloupena pošta. Z násilně otevřené příruční pokladny zmizelo několik tisíc korun. Naštěstí o trezor obsahující půl  milionu neměli pachatelé zájem a po jeho oteření a přepočítání peněz bylo zjištěno, že nic nechybí…

Později však bylo na centrální poště, kam pytle s penězi putovaly, zjištěno, že část bankovek je falešná. Vyšetřování pošty a ministerstva vylučuje možnost záměny peněz po cestě – muselo k ní tedy dojít přímo na nádražní poště. Kdo vyměnil peníze? Pachatelé vloupání to asi nebyli, takže tím, kdo peníze vyměnil, musel být někdo ze zaměstnanců.

Arazímovi a jeho mužům se nedaří najít pachatele a na vyšetření případu už tlačí pošta, ministerstvo i kriminální policie. Pomůže Arazímovi nasazení tajného agenta, bývalého vrchního v penzi Šiktance, přímo mezi zaměstnance?

Stránka dvanácté epizody „Černá ruka“
Fotogalerie dvanáctého dílu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář