Díl osmnáctý – Čest rodu

Pátračka vyšetřuje dvojnásobnou vraždu vdané ženy a jejího milence. Hlavním podezřelým je manžel, který má však téměř neprůstřelné alibi – v době vraždy byl prokazatelně hospitalizován ve vzdálené nemocnici. Případ nezjednodušuje ani to, že pochází z nerozeznatelných dvojčat. Mohl být některý z nich vrahem? A který je pak manželem a který jeho bratrem?

V sousedním Německu jsou u moci nacisté a nyní se již rozpínají i v blízkém Rakousku. A právě v okolí rakouské Vídně je nalezen mrtvý poštovní holub jednoho ze synů hraběte Waldera. Pátračku proto o pomoc požádá československá rozvědka, která sleduje již delší dobu oba syny tohoto československého patriota. Bohužel synové nejdou ve stopách svého otce a mají pochybné přátele z ciziny. Podezření ze špionáže ve prospěch fašistů je tedy více než na místě.

Arazím je, jako starý legionář z první světové války, pozván na ples legionářů. V nepřítomnosti Ludmily, která je stále s bratrem v USA, zvolí jako doprovod zdravotní sestru Karličku Formánkovou.

Stránka osmnácté epizody „Čest rodu“
Fotogalerie osmnáctého dílu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář