Díl patnáctý – Ohněstrůjce

V kamenolomu zmizelo větší množství dynamitu. Může se jednat o obyčejnou krádež a zloděj si chtěl prodejem kradeného dynamitu jen vydělat, nebo se jedná o získání prostředků pro teroristický útok? Vyšetřování se rozbíhá a na sledování lomu spolupracuje i armáda.

Kolem četnické stanice a jejího vyšetřování se motá mladá novinářka Kamila Kliková se kterou je Arazím nucen po přímluvě podplukovníka Kostrouna spolupracovat (otec Klikové má konexe na zemském velitelství četnictva). Právě Kamila vystopuje možnou souvislost s pracovním úrazem střelmistra Kolomazníka, který vedl k jeho invaliditě a ztrátě zaměstnání.

Strážmistr Jarý je znechucen vztahem s vrchním Arazímem a podává žádost o přeložení. Ze stanice odchází také Andělka, které umírá matka a o hospodářství se nemá kdo postarat. Na její místo přichází nová kuchařka Blaženka.

Stránka patnácté epizody „Ohněstrůjce“
Fotogalerie patnáctého dílu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář