Díl dvacátý sedmý – Majlant

Vdova Menšíková, kterou známe již ze třetího dílu seriálu nazvaného Medovina (online video), má problémy se svou starší a senilní sestrou. Starší sestra je přesvědčena o tom, že ji chce Menšíková připravit o peníze a tak je rozměňuje na mince a ty pak hází škvírou do rodinného hrobu. Při houbaření se zmatená sestra dostane na koleje, kde ji srazí vlak a na místě zabije.

Při otevření rodinného hrobu před pohřbem najde hrobník ohromné množství mincí. Protože nemá dost času na jejich nenápadné posbírání, vymyslí si pomluvu o tom, že sestra Menšíkové spáchala sebevraždu a tak nesmí být pohřbena na katolickém hřbitově. Získá tím čas na odcizení mincí, ale Menšíkové tím způsobí velké starosti.Pátračka tak musí dokázat, že se jedná o nešťastnou náhodu.

Další starosti dělá Arazímovi paní Chromáková, kterou si najala Ludmila na pomoc s dvojčaty a která s nimi začala bydlet. Podaří se Arazímovi dostat Chromákovou z domu? Pomůže radou zkušený bývalý vrchní Šiktanc?

Stránka dvacáté sedmé epizody „Majlant“
Fotogalerie dvacátého sedmého dílu

Online video epizody seriálu lze sledovat přímo ve stránce bez nutnosti stahování souboru.

Výše uvedené video je jedním z volně dostupných videí serveru YouTube a není součástí těchto stránek (na těchto stránkách je umístěn pouze odkaz na video). Nezodpovídáme tedy za obsah videa ani nemůžeme garantovat dostupnost či kvalitu videa.

Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář